“Лайфхаки” прожиття у Варшаві.

Коли приїжджаєш у нову країну ти не знаєш усіх можливостей, де їх знайти, що відвідувати і взагалі які події існують. Та відносно за рік у мене назбиралися хитрості і “можливості”, якими я можу поділитися з ВАМИ!

Головне правило :”Хто шукай, той завжди найде!”. Тому не втрачайте мої підказки і якщо є чим поділитися, завжди чекатиму повідомлень від вас!

http://4free.waw.pl – цей сайт пропонує багато івентів: таких як безкоштовні концерти, вечірки, кіноперегляди. Від травня чи від червня починаються йога,фітнес,зумба у парках безкоштовно. Це щось нове, адже якщо ти втомився займатися в залі можеш спробувати щось нове (планую на цих вихідних піти на йогу і зразу поділюся з вами досвідом чи сподобалося). Також  у відомому парку “Łazienki Królewskie” музичні концерти щонеділі.

https://www.facebook.com/warsawsocial/ – івенти для іноземців, там ти можеш познайомитися з людьми з цілого світу, провести класно час. Взагалі варто шукати самостійно  події на Фейбуці, точно знайдеш щось “своє”.

А тепер до ЇЖІ…це ж найцікавіше кожному 🙂  Зараз сезон ягід, де їх найкраще купляти? Звичайно, це базарчики, але не в центрі , чи десь дуже на видному місці, а навпаки щось не дуже помітне, там завжди буде дешевше. Навести приклад? Купляла ЦІЛИЙ АНАНАС за 3 злотих ( 21 ГРИВНЮ) і так він був смачний, манго за 5 злотих, полуницю за 9 злотих кілограм. Різниця велика порівняно з магазинами. Також порекомендую купляти горіхи на приклад в Карефорі , у Польщі вони дешевші, а користі багато)

Тепер про кафешки , я писала в Інстаграмі про заклад “Айолі” , та повторюся ще раз : з понеділка по п’ятницю зранку діє акція купляєш каву і сніданок за 1 злотий , обіди за 20 злотих , а у вихідні купляєш сніданок і кава за 1 грош. Дуже цікава в них стратегія , адже людей неймовірна кількість.

Також є кафе “Mleczarnia” в якому дешеві ціни, можливо виглядає як столова , але одного разу мені захотілося супу ( це буває крайно рідко ) і пішла туди , потратила 4 злотих і була задоволена помідоровою “зупкою”.

Також біля нашого дому знаходиться кафе у якому кава за 5 злотих , якщо ти студент ( зазвичай кава коштує 10-12 ). Хіба не чудово?!

А якщо ти кіноман і хочеш завжди ходити на всі прим’єри фільмів , тоді це тобі сподобається. https://www.cinema-city.pl – пропонує безліміт карточку на місяць за 52 злотих, враховуючи те що у них прості сеанси коштують 40 злотих – то це дуже вигідно. Найдешевше кіно яке можна знайти це  11-15 злотих , але все рівно абонемент вигідніше купляти.

Також я вам розказувала про спортзали, але не залишила посилання , отже тримайте https://www.ebeactive.pl .

Сподіваюся, ви почули корисну інформацію для себе!

Дякую, що читаєте мене!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: